Personalizowana muzyka dla dzieci to nowość na polskim rynku. DUBI to nie tylko beztroska zabawa, ponieważ piosenki mają także walor edukacyjny – m.in. uczą dziecko zwrotów grzecznościowych czy zachęcają do sprzątania po zabawie.

dubi

Bohaterowie płyty (sowa Dudu i zajęczyca Bibi) zwracają się bezpośrednio do dziecka, dzięki czemu stają się jego przyjaciółmi podczas zabaw i nauki przy dźwiękach niezapomnianych piosenek. Dudu i Bibi zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jak również motywują do działania. W utworach znajdujących się na płycie ukryte są różne stopnie trudności, co pozwala cieszyć się płytą dzieciom w różnym wieku. Krążek zawiera dwanaście utworów zachowanych w różnych stylach muzycznych, takich jak reggae, swing czy disco. Album rozwija wrażliwość muzyczną dziecka. Kompozycje zamieszczone na krążku skomponowane są tak, aby cieszyły uszy całej rodziny. Imię dziecka pojawia się na płycie ponad siedemdziesiąt razy. W chwili obecnej w bazie DUBI znajduje się ponad trzysta imion. Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1. do 6. roku życia.

DUBI to owoc współpracy zaprzyjaźnionych artystów. Teksty piosenek napisał Jan Naturski – tekściarz, aktor, reżyser, pedagog. Muzykę skomponował Grzegorz Mazoń – multiinstrumentalista znany z aranżacji muzycznych oraz Wrocławskiego Teatru Lalek.  W rolę Bibi wcieliła się Alicja Kalinowska – pedagog, wokalista zespołu Poprzytula, natomiast głos Dudu to Patryk Bartoszewski – student PWST we Wrocławiu, prowadzący audycje w Polskim Radiu Dzieciom. Całość koordynują pomysłodawcy przedsięwzięcia Mieszko Barglik – absolwent szkoły aktorskiej we Wrocławiu i Dominika Hentosz – z zawodu dziennikarka.

Producent: DUBI

Koszt: Płyta CD – 49 zł; Wersja MP3 – 29 zł, Płyta CD + wersja MP3 – 59 zł.

Więcej informacji: www.dubi.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF