Polska firma Wader-Woźniak na jesień 2016 przygotowała niespodziankę dla wszystkich miłośników kultowych pojazdów z serii Gigant – limitowaną edycję Śmieciarki w 3 wyjątkowych kolorach – granatowym, pomarańczowym i zielonym. Premiera produktów zbiegła się nieprzypadkowo z akcją Sprzątania Świata (16-18.09), którą przez swoje produkty producent zabawek chce popularyzować wśród najmłodszych.

1

Śmieciarka jest jednym z tych pojazdów, który zajmuje szczególne miejsce wśród ulubionych dziecięcych zabawek. Do tego jest dowodem na to, że sprzątanie może być super zabawą!
Do takiej edukacyjnej zabawy zachęca najnowsza śmieciarka Gigant – zaopatrzona w tekturową podstawkę z hasłem „Razem Sprzątamy, Ziemi pomagamy”, przypomina dzieciom, że warto codziennie dbać o porządek poczynając od najbliższego otoczenia, na przykład swojego pokoju J. Hasło może również zachęcić rodziców do rozmów z dzieckiem jak możemy wspólnie troszczyć się
o środowisko.

Śmieciarka, podobnie jak wszystkie auta z serii Gigant, posiada ruchome elementy, mocną konstrukcję, udźwig do 150 kg i odwzorowuje prawdziwy pojazd, co uatrakcyjnia zabawę.

Wader-Woźniak od 26 lat dostarcza zabawki, które inspirują dzieci do twórczej zabawy, sprzyjają aktywności i odkrywaniu nowych umiejętności. Pojazdy z serii Gigant zostały tak zaprojektowane aby stworzyć dzieciom i rodzicom możliwość kreatywnej i bezpiecznej zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.

Wiek:1+

Producent: Wader-Woźniak

Cena: Gigant Śmieciarka  –  115 pln

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF