WYBIERAMY PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA DZIECI

DLA CHŁOPCA

super_tech_truck_box

Super Tech Trucki lawety  – stwórz plac budowlany z najnowszą 
serią pojazdów Wader.

Z serią Super Tech Truck, najmłodsi wielbiciele „ciężkiego sprzętu budowlanego” poczują się jak na prawdziwym placu budowy. 6 zestawów samochodowych, w każdym ciężarówka laweta oraz jedna z maszyn budowlanych do wyboru: betoniarka, walec, wywrotka, spychacz, kontenery i śmieciarka. Dzieciom spodoba się, że Super Tech Trucki wyglądają jak prawdziwe pojazdy budowlane, mają ruchome elementy i dają się lekko sterować. Bogaty wybór maszyn budowlanych, docenią najmłodsi miłośnicy motoryzacji i na długie godziny zamienią się w małych operatorów maszyn.

Cena zestawu: 77 pln

Wiek: 3+

Producent: Wader-Woźniak

smieciarka-niebieska-rgb-72dpi

Gigant Śmieciarka – zabawa i edukacja

Śmieciarka jest jednym z tych pojazdów, który zajmuje szczególne miejsce wśród ulubionych dziecięcych zabawek.  Do tego jest dowodem na to, że sprzątanie może być super zabawą!
Śmieciarka, podobnie jak wszystkie auta z serii Gigant, posiada ruchome elementy, mocną konstrukcję, udźwig do 150 kg i odwzorowuje prawdziwy pojazd, co uatrakcyjnia zabawę.

Cena: Gigant Śmieciarka  –  115 pln

Wiek:1+

Producent: Wader-Woźniak

50310_300rgb_2016

Garaże samochodowe dla dzieci – 100 pomysłów na zabawę!

Wielopoziomowe trasy z garażami należą do tych zabawek, które wzbudzają zachwyt nie tylko  najmłodszych, stwarzają mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy i potrafią zaangażować  dziecko na długi czas. Na uwagę zasługują zestawy garaży z serii Wader Garage, z którymi dzieci mogą parkować samochody, bawić się w wyścigi, zjeżdżać po krętych zjazdach czy wjeżdżać 
i zjeżdżać windą, a zbudowane konstrukcje są mocne
i stabilne.

Cena: 3-poziomowy garaż z windą –  70 pln

Wiek:1+
Producent: Wader-Woźniak

DLA DZIEWCZYNKI

22150_300rgb_2016

Kuchnia z akcesoriami 31 elementów dla dzieci – Kuchenne inspiracje dla malucha

Zabawa w naśladowanie dorosłych pobudza dziecięcą wyobraźnię 
i pozwala uczyć się maluchom nowych umiejętności. Wader zachęca dzieci do zabawy w gotowanie.

W kuchniach dziecięcych polskiego producenta, mali kucharze znajdą wszystkie niezbędne akcesoria. Co ważne, wszystkie naczynka mogą mieć kontakt z prawdziwymi produktami żywnościowymi, można je myć w zmywarce oraz korzystać z nich w mikrofalówce. Kuchenka posiada praktyczny uchwyt dzięki któremu maluch może przenosić swoje stanowisko pracy i gotować praktycznie wszędzie.

Cena: 60 pln

Wiek: 1+

Producent: Wader-Woźniak

25400_300rgb_2016

Domek dla lalek

Niemal każda dziewczynka marzy o domku dla lalek. Najlepiej piętrowym z kilkoma pomieszczeniami i mebelkami. Taki właśnie jest kolorowy, piętrowy domek dla lalek firmy Wader, który dostarczy każdej dziewczynce mnóstwo radości i kreatywnej zabawy. Na wyposażeniu domku znajduje się 14 mebelków, którymi każda dziewczynka może samodzielnie urządzić wszystkie pokoiki. Dodatkowo dzięki uchwytowi umocowanemu na dachu, domek można bez kłopotu przenosić w dowolne miejsce.

Cena: 80 pln

Wiek: 3+

Producent: Wader-Woźniak

65006_300cmyk-1

Wywrotka Wader Gigant Truck dla dziewczynek

Kto powiedział, że samochodami mogą się bawić tylko chłopcy? Duża, wytrzymała, w pastelowych kolorach, wywrotka to doskonała zabawka dla dziewczynek. Pojazd służy do zabawy w domu i na zewnątrz. Wywrotka Wader od polskiego producenta. Została wykonana z wytrzymałego, dobrej jakości tworzywa sztucznego. Konstrukcja jest ciekawie zaprojektowana – pojazd może udźwignąć nawet 150 kilogramów!

Cena: 80 pln 

Wiek: 1+

Producent: Wader-Woźniak 

DLA KAŻDEGO

25450_300rgb_2016

Farma Play House – zestaw dla małych miłośników zwierząt, który przeniesie maluchy w farmerski świat zabawy. Zabawkę wyróżnia pomysłowa i prosta konstrukcja. W kartoniku z Farmą Play znajdziemy: dwupoziomowy budynek, z windą i dźwigiem, oraz otwieranymi drzwiczkami do samodzielnego złożenia, traktor i przyczepę, karmniki, inwentarz podwórkowy, czyli (2 kury, kogut, krowa, świnka, owca i koń) oraz zestaw naklejek do samodzielnego naklejenia. Zabawka jest bardzo funkcjonalna, w prosty sposób się ją składa oraz przenosi w dowolne miejsca dzięki uchwytowi, który umocowany został na dachu domku. Dodatkowo ruchome elementy, jak otwierane drzwi, winda oraz dźwig przyniosą dzieciom wiele radości i kreatywnej zabawy.

Cena: 80 pln

Wiek:3+

Producent: Wader-Woźniak

41600box_300rgb_2016

Klocki puzzle – 120 kolorowych klocków – puzzli zapewni dzieciom godziny fantastycznej zabawy w układanie najróżniejszych kształtów i figur. Pomogą w tym elementy dopasowane wielkością do rączek małych dzieci oraz łatwy system ich łączenia. Bawiąc się klockami dzieci ćwiczą koncentrację, rozwijają logiczne myślenie oraz kreatywność. Puzzle posiadają poręczny pojemnik, który ułatwia ich przechowywanie. Co ważne, puzzle można układać zarówno w pionie jak i w poziomie!

Cena: 44 pln 

Wiek: 3+

Producent: Wader-Woźniak

DLA BOBASA

54270_300rgb_2016

Domino edukacyjne z serii licencyjnej Friends on The Move.
Z 4-elementową układanką edukacyjną dziecko bawi się w dopasowywanie kształtów. Każdy element ma z jednej strony wypukły kształt a z drugiej wycięty kwadrat, krzyżyk, koniczynę lub kółko. Zabawa polega na dopasowaniu kształtów i łączeniu ich w całość tak, aby wszystkie części utworzyły duży kwadrat. Dzięki tej układance najmłodsi mogą rozwijać umiejętność kojarzenia oraz rozróżniania kształtów i koloró

Cena: 10 pln
Wiek:1+
Producent: Wader-Woźniak

54290_300rgb_2016

Domek edukacyjny z serii licencyjnej Friends on The Move
Zabawka składa się z domku oraz 10 klocków w kształcie różnych figur geometrycznych. Zabawa polega na dopasowaniu poszczególnych elementów do odpowiednich okienek w domku. Układanka pomoże najmłodszym rozwijać pamięć, zdolność rozróżniania kształtów i kolorów oraz ćwiczyć zdolności manualne.

Cena: 17 pln
Wiek:1+
Producent: Wader-Woźniak

54310_300rgb_2016

Edukacyjny żółwik – zaprasza maluchy do nauki i zabawy!
Edukacyjny żółwik daje wiele możliwości wspaniałej zabawy. Kolorowy „pancerzyk” żółwika składa się z czterech wyciąganych elementów, które tworzą mini układankę. Dopasowane do małych rączek klocki, maluszek może z żółwika wyjmować i układać z powrotem w odpowiednie miejsca. Żółwik posiada również kółka, dzięki czemu można go pchać lub ciągnąć na sznurku.
Cena: 15 pln
Wiek: 1+
Producent: Wader-Woźniak

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF