Marka Philips Avent we współpracy z siecią Rossmann zaprasza przyszłe mamy do nagrania filmu USG 4D! Możliwość obejrzenia swojego maluszka Panie będą miały w weekend 28-29 maja w CH Manufaktura w Łodzi. Aby skorzystać z zaproszenia, należy w dn. 16-27 maja zakupić produkty Avent w sieciach Rossmann za minimum 99 zł, zachować paragon i zarejestrować się na stronie www.philips.pl/avent4d .

aventPhilips Avent nieustannie wspiera młode mamy od momentu poczęcia, aż po samo rozwiązanie i kolejne miesiące życia maluszka. Teraz dzięki współpracy marki Philips Avent i sieci Rossmann na przyszłe mamy czeka możliwość nagrania rewolucyjnego filmu USG 4D, które pozwala zaspokoić naturalną ciekawość i dokładnie obejrzeć dziecko z każdej możliwej strony w czasie rzeczywistym. USG 4D to USG trójwymiarowe ruchome, co oznacza, że maluszek jest podpatrywany w ruchu. Przy odrobinie szczęścia mama może zobaczyć jak dziecko się obraca, robi miny, a nawet dostrzec jego pierwszy uśmiech!

Aby skorzystać z zaproszenia należy w dn. 16-27 maja zakupić produkty Philips Avent w sieciach Rossmann za minimum 99 zł, zachować paragon, a następnie zarejestrować się na stronie www.philips.pl/avent4d. Spośród chętnych zostanie wybranych 40 Pań, które zostaną indywidualnie umówione na konkretne godziny w dniach 28-29 maja do sklepu Rossmann w CH Manufaktura w Łodzi. Tam w specjalnie wydzielonej intymnej strefie, będą mogły nagrać film USG 4D. Dodatkowo po nagraniu przyszłe mamy mogą także liczyć na mini wyprawki od Philips Avent.

Zbliżający się Dzień Matki i Dzień Dziecka to świetna okazja, by zafundować sobie możliwość obejrzenia maluszka już teraz. Bez wątpienia będzie to miłość od pierwszego wejrzenia… i to w 4D!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF