Rozpoczęły się zdjęcia do „Paddingtona 2” Paula Kinga. Pierwsza część przygód rezolutnego misia, wierzącego w zbawienną moc marmoladki, przyciągnęła do polskich kin ponad 600 tysięcy widzów. Druga odsłona paddingtonowych perypetii pojawi się w kinach już w 2017.

image002Do gwiazdorskiej obsady z części pierwszej – Hugh Bonneville’a, Sally Hawkins, Julie Walters, Jima Broadbenta, Petera Capaldiego, Madeleine Harris oraz Samuela Joslina – dołączyli Hugh Grant oraz Brendan Gleesob. W wersji oryginalnej głosu misiowi Paddingtonowi użyczy ponownie Ben Whishaw, a ciocia Lucy przemówi po raz kolejny głosem Imeldy Staunton. Zdjęcia do „Paddingtona 2” już trwają.

W kolejnej odsłonie swoich przygód, Paddington jest pełnoprawnym członkiem rodziny Brownów. Mieszka z nimi w szczęściu i spokoju w Windsor Gardens, gdzie stał się przy okazji uwielbianym członkiem lokalnej społeczności i wszędzie gdzie się pojawia, niesie ze sobą dużo radości i… odrobinę dżemu. W trakcie poszukiwań idealnego prezentu na setne urodziny swej ukochanej cioci Lucy, Paddington zauważa w antykwariacie pana Grubera wyjątkowo urodziwą książkę-rozkładankę. Aby zarobić na jej kupno, dzielny miś podejmuje się szeregu dziwacznych prac. Jednakże książka zostaje pewnego dnia skradziona i tylko od Paddingtona oraz Brownów będzie zależało, czy tożsamość złodzieja zostanie ujawniona…

Hugh Grant wcieli się w postać Phoenixa Buchanana, lokalnego celebryty z Windsor Gardens, próżnego, aczkolwiek niemożliwie czarującego legendarnego aktora, który w ostatnich latach nie miał zbyt wiele szczęścia..

Brendan Gleenson zagra postać zwaną „Kastet” McGinty, niesławnego kasiarza i legendarnego siłacza, który staje się nieoczekiwanie sprzymierzeńcem misia Paddingtona.

„Paddington 2” w kinach w 2017.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF