For Your Beauty silikonowa myjka do twarzy – nowość ze stycznia 2016

2Dobroczynny masaż i delikatne oczyszczenie. Delikatne włókna peelingu łagodnie usuwają martwe cząstki naskórka, podczas gdy wypustki masujące zapewniają pobudzający ukrwienie masaż twarzy. Porada od profesjonalisty: najpierw nawilż twarz, następnie wykonuj myjką ruchy okrężne na skórze. Optymalne rezultaty uzyskuje się w połączeniu z produktem do oczyszczania skóry.

Cena: 4.99 zł / 1 szt.

3For Your Beauty szczotka do włosów nieciągnąca – nowość ze stycznia 2016

Profesjonalna nieciągnąca szczotka posiada innowacyjnie rozmieszczone, elastyczne włosie o różnej długości. Dzięki temu gładko i bez trudu przesuwa się po mokrych lub suchych włosach. Specjalne włosie umożliwia również łatwe i bezbolesne rozplątywanie małych supłów, a także zapobiega łamaniu się włosów. Doskonale sprawdzi się również jako aplikator produktów pielęgnacyjnych, np. odżywek do włosów.

Cena: 24,99 zł / 1 szt.

4Rival de Loop szczoteczka do oczyszczania twarzy

To zaawansowane narzędzie pielęgnacyjne, które pomaga zachować młody i zdrowy wygląd skóry. Wyposażona jest w 4 wymienne głowice (2 normalne szczoteczki i 2 do skóry wrażliwej), aby skutecznie usunąć zanieczyszczenia twarzy, tłuszcz, plamy czy pozostałości kosmetyków, ułatwiając tym samym wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry. Regularne stosowanie szczoteczki przyspiesza odnowę komórek, odmładza i jednocześnie opóźnia procesy starzenia się skóry. Nadaje matowej cerze blask i świeży wygląd. Poprawia krążenie, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna. Szczotka usuwa martwy naskórek, a także oczyszcza pory, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zaskórniaków i innych problemów z cerą. Produkt posiada dwuletnią gwarancję.

Cena: 39,99 zł / 1 szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF