W październiku zapraszamy na premiery animowanych filmów pełnometrażowych: „Heidi” oraz „Dex Hamilton”

dex-hamilton-1W październiku mali widzowie będą mogli obejrzeć premiery dwóch animowanych produkcji pełnometrażowych. Pierwszym z filmów jest „Heidi”, wzruszająca opowieść o sile empatii i prawdziwej przyjaźni. Z kolei druga z animacji, „Dex Hamilton”, to wypełniona akcją produkcja science fiction, w której nie zabraknie dobrego humoru.

Tytułowa bohaterka filmu „Heidi” to mała dziewczynka, które niedawno została sierotą. Poznajemy ja, gdy przeprowadza się do domu swojego dziadka, który mieszka w małej alpejskiej wiosce. Dziewczynka odnajduje tam spokój i szczęście, ciotka postanawia jednak zabrać ją do dużego miasta, by zamieszkała u pewnej bogatej rodziny. Czy Heidi odnajdzie się w nowej sytuacji?

Animacja jest kolejną z długiej listy adaptacji słynnej powieści szwajcarskiej pisarki Johanny Spyri. Dzięki swej prostocie film zachowuje ducha oryginalnej opowieści przedstawiającej losy małej dziewczynki, będąc jednocześnie piękną i wzruszającą historią, która uczy dzieci o sile empatii i przyjaźni. Na przygody Heidi zapraszamy w niedzielę, 16 października oraz w sobotę, 22 października o godz. 8.30.

Kolejna produkcja, „Dex Hamilton”, zabierze małych widzów w przyszłość. Główny bohater, dzielny Dex Hamilton, jest zafascynowany owadami – bada je i kolekcjonuje, ale także stara się ochronić przed nimi ludzkość, i na odwrót – próbuje bronić tych stworzonek przed niszczycielskimi zapędami człowieka. Okazuje się jednak, że na odległej planecie powstał nowy gatunek owadów: są to olbrzymie, ponad dwutonowe potwory, które demolują założoną przez ludzi kopalnię. Dex, wraz z grupą zabawnych i nieco szalonych pomocników, rusza na ratunek. „Dex Hamilton” to prześmieszna animacja o porywającej akcji, na którą zapraszamy w niedzielę, 23 października oraz w sobotę, 29 października o godz. 8.30.

Poranki dla małych kinomanów w POLSAT JimJam:

heidi

„Heidi” – 16 i 22 października o 8:30

dex-hamilton

„Dex Hamilton” – 23 i 29 października o 8:30

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF