Samsung Electronics zaprezentował na targach IFA 2015 pralkę WW8500 AddWash –  dzięki niej użytkownicy mogą bez problemu wrzucać ubrania do urządzenia w trakcie cyklu. Jest to rozwiązanie problemu dla ponad 90% europejskich domów, w których często przypomina się o wypraniu dodatkowych ubrań, gdy pralka już działa.

addwash_ww8500_2Często po włączeniu pralki okazuje się, że został jeszcze do wyprania na przykład strój sportowy dziecka potrzebny na trening piłki nożnej lub na podłodze w łazience pozostała skarpetka i kilka ręczników. Według badań przeprowadzonych przez firmę Samsung około 90% europejskich użytkowników pralek twierdzi, że dotyczy ich ten problem. W przypadku tak bardzo popularnych w Europie pralek ładowanych od przodu nie jest łatwo w takiej sytuacji dodać rzeczy do urządzenia. Drzwi pralki otwierają się tylko wtedy, gdy poziom wody w bębnie jest odpowiednio niski. Poza tym większość użytkowników nie wie, co dokładnie należy w takiej sytuacji zrobić. Ponad połowa ankietowanych miała obawy, że otwarcie drzwi może spowodować wyciek wody lub nawet doprowadzić do uszkodzenia pralki.

Innowacyjna pralka WW8500 AddWash

Firma Samsung opracowała unikatowe i nieskomplikowane w obsłudze rozwiązanie, które pozwoli zażegnać ten dokuczliwy problem – innowacyjną pralkę Samsung WW8500 AddWash. W górnej części głównych drzwiczek pralki Samsung AddWash umieszczono dodatkowe drzwi, które pozwalają na dodanie zapomnianych lub pilnie potrzebnych do wyprania rzeczy – a nawet dodatkowej porcji detergentu lub środka do płukania tkanin – w dowolnym momencie w trakcie cyklu prania.

Wyjątkowo łatwy sposób na dodawanie prania

Nowa ładowana od przodu pralka z funkcją AddWash to sposób na bezstresowe pranie – powiedział BK Yoon, President and CEO at Samsung Electronics. Dzięki unikatowym funkcjom jest to wygodne i przynoszące oszczędność czasu rozwiązanie dla zapracowanych rodzin.

W celu skorzystania z funkcji AddWash w nowej pralce Samsung wystarczy nacisnąć przycisk pauzy. Po chwili otworzą się dodatkowe drzwi, które są na tyle duże, że do bębna można dorzucić sweter czy dżinsy. Rozwiązanie to sprawia, że na początku cyklu płukania użytkownicy mogą również dołożyć do pralki rzeczy do prania ręcznego lub dodać więcej środka do zmiękczania tkanin.

Zaprojektowane w eleganckiej formie drzwi pralki AddWash są również wyposażone w niezbędne funkcje bezpieczeństwa, takie jak blokada przed dziećmi, która zapobiega przypadkowemu otwarciu przez maluchy.

Inteligentne funkcje ułatwiające pranie

Pralka Samsung WW8500 AddWash wyposażona jest w szereg inteligentnych funkcji dostępnych poprzez smartfony zarówno z systemem Android, jak i iOS. Nie tylko ułatwiają one monitorowanie przebiegu programu prania. Umożliwiają również przesłanie użytkownikom na smartfon informacji tuż przed rozpoczęciem nowego cyklu prania – na przykład z zapytaniem, czy pod koniec cyklu planują dołożyć do bębna kilka delikatnych ubrań bądź rzeczy do prania ręcznego.

Oszczędność energii i szybkie pranie

Nowy model AddWash oferuje wiele innowacyjnych technologii firmy Samsung, zapewniających uzyskanie maksymalnych oszczędności i wydajności podczas prania. Cykl Super Szybki wykorzystuje  technologię SpeedSpray, dzięki której  można istotnie skrócić czas prania do 59 minut, dzięki użyciu dwóch dodatkowych natrysków umieszczonych w górnej części bębna w trakcie procesu prania. Jeden natryskuje pranie mieszaniną  wody i detergentu, zwiększając tym samym skuteczność działania detergentu, natomiast drugi w trakcie procesu płukania dodatkowo natryskuje pranie z góry wodą, aby przyśpieszyć proces płukania.

Pralka wyposażona jest w technologię Eco Bubble, która efektywniej usuwa zabrudzenia dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, ułatwiających wnikanie detergentu w tkaninę. Takie rozwiązanie umożliwia pranie w niskich temperaturach, co jest niebywale korzystne dla ubrań. W nowym urządzeniu zastosowano też silnik Digital Inverter, który zapewnia doskonałą wydajność energetyczną, minimalny hałas i długotrwały okres eksploatacji.

Samsung WW8500 AddWash jest dedykowana wszystkim konsumentom, którzy chcą podwyższyć komfort prowadzenia gospodarstwa domowego, a równocześnie zadbać o domowy budżet.

Pralka trafi do sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale 2016 roku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF