Projekt Podwórko Talentów NIVEA pokazał jak wiele różnorodnych talentów drzemie w naszych dzieciach. Wiemy, że rozwijanie talentów to z jednej strony ciężka praca, ale wierzymy również,
że może to być wspaniała zabawa dla całej rodziny. Dlatego na jesienno-zimowe wieczory i weekendy NIVEA przygotowała coś specjalnego – niezwykłą grę. Dwie plansze, ciekawe zadania, pytania
z wiedzy naukowej, sportowej czy z zakresu sztuki, a to wszystko dla dzieci w różnym wieku.
Bo z Podwórkiem Talentów NIVEA talenty można rozwijać przez cały rok!

 

Graj w grę, rozwijaj talenty!

Twoje dziecko lubi gry planszowe, interesuje się sportem, muzyką czy naukami ścisłymi? Teraz możesz pomóc odkrywać i rozwijać talenty swoich dzieci za pomocą gry planszowej od

NIVEA. Dzięki niej jesienne
i zimowe dni i weekendy mogą upłynąć na wspólnej, rodzinnej rozrywce. Poprzez grę NIVEA chce zachęcić do odkrywania oraz rozwijania talentów dzieci przez cały rok, nie tylko na budowanych przez nią placach zabaw, ale również w domu, kiedy aura za oknem może ograniczać aktywności na świeżym powietrzu.

Uwielbiam spędzać czas z moją rodziną i nie chcę, aby cokolwiek mnie w tym ograniczało – mówi Mateusz Kusznierewicz, Ambasador projektu Podwórko Talentów NIVEA. – Jeśli z powodu pogody nie możemy razem szaleć na  placu zabaw, to możemy wspólnie grać w grę, która pozwoli przenieść Podwórko Talentów NIVEA do naszego domu. – podkreśla Ambasador.

Podwórko Talentów NIVEA to niezwykła gra planszowa, której zadaniem jest rozwijanie wiedzy, pamięci
i zwinności dzieci oraz dorosłych. W opakowaniu znajdziemy aż dwie wersje wiekowe gry – jedną przeznaczoną dla dzieci młodszych 6+, i drugą dla dzieci starszych powyżej 10 roku życia. Każda z nich to podróż po świecie niezwykłych umiejętności, ciekawych pytań z różnych dziedzin wiedzy oraz interesujących wyzwań. Plansze nawiązują do wyglądu sprzętów, które można spotkać na tegorocznych Podwórkach Talentów NIVEA.

 

Ta gra to wyzwanie nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców – podkreśla Natalia Kukulska, Ambasadorka projektu Podwórko Talentów NIVEA. – Znajdziemy tam pytania i zadania z wielu, różnych dziedzin.
To wspaniały sposób na wspólną rozrywkę!
– mówi Ambasadorka.

 

 

 

Ty też możesz wygrać!

Pamiętajcie, każdy będzie mógł taką grę zdobyć w konkursie ogłoszonym na stronie projektu: www.podworko.nivea.pl. Mechanizm jest bardzo prosty – uczestnik musi odpowiedzieć na pytanie:
W zabawie liczy się kreatywność – opisz Wasz ulubiony sposób na rozwijanie talentu dziecka! Następnie wszystkie zgłoszenia poddawane są głosowaniu internautów i 200 zgłoszeń z największą liczbą głosów zdobywa nagrodę w postaci fantastycznej gry Podwórko Talentów NIVEA. Konkurs trwa od 02.11 do 30.11.2017.

 

Strona pełna inspiracji!

W poszukiwaniu informacji na temat rozwoju dziecięcych talentów koniecznie zaglądajcie na www.podworko.nivea.pl. To interesujące źródło wiedzy, pełne inspirujących artykułów  na temat rozwoju dziecięcych pasji i zainteresowań, przygotowanych przez ekspertów, m.in. psychologa dziecięcego
dr Aleksandrę Piotrowską. Rodzice i opiekunowie wraz z dzieckiem mogą tu także rozwiązać test dostosowany do dwóch grup wiekowych, który pozwali dowiedzieć się jakie talenty przejawia dziecko. Dodatkowo, w specjalnie przygotowanej zakładce, można napisać do Eksperta, który udzieli porad w temacie wychowania najmłodszych. Na stronie znajdują się też wskazówki dotyczące rozwijania talentów, pomysły na wspólne ćwiczenia i kreatywne zabawy oraz ciekawe infografiki z faktami.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF