POLSAT JimJam

Listopad 2016

PREMIERA: MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA

1

Od poniedziałku do piątku o 7:50, 10:00 (po trzy odcinki), 12:55, 16:55 oraz 20:25

W magicznej krainie Equestria, której mieszkańcami są wyłącznie kolorowe kucyki, Księżniczka Celestia wyznacza jednorożcowi Twilight Sparkle niezwykle ważne zadanie. Pracowita Twilight chce rozwinąć swoje magiczne moce, więc studiuje mądre księgi – ale Księżniczka każe jej zostawić naukę i wyruszyć na poszukiwanie przyjaciół! W uroczej, baśniowej wiosce Ponyville, Twilight spotyka pięć nowych kucyków. Seria zabawnych, nietypowych doświadczeń i fascynujących przygód sprawia, że nasza bohaterka uczy się najpotężniejszej magii – magii przyjaźni!

PREMIERA: MAŁY HOUDINI

2

W niedzielę, 6 listopada o 8:30 oraz w sobotę, 12 listopada o 8:30

 Harry ma 12 lat i od dziecka marzy o tym, aby zostać magikiem. Niestety Appleton, małe miasteczko w rejonie Wielkich Jezior, nie jest najlepszym miejscem na realizację takich marzeń. Harry uparcie ćwiczy w stodole, ale zdaje sobie sprawę, jak trudno będzie osiągnąć zamierzony cel. Burmistrz Nowego Jorku organizuje wielkie zawody, ale żeby w nich wystąpić, trzeba być zarejestrowanym jako iluzjonista. Na szczęście, z pomocą przychodzi Harry’emu ojciec, który również jest magikiem.

PREMIERA: CHIP W KRAINIE ATOMÓW

3

W niedzielę, 13 listopada o 8:30 oraz w sobotę, 19 listopada o 8:30

Po nieudanym eksperymencie doktor No, zły naukowiec marzący o władzy nad światem, zostaje przeniesiony przez promień z akceleratora cząstek do rzeczywistości atomów (czyli Mikroświata). Razem z nim trafia tam dziewięcioletni chłopiec o imieniu Chip. Nowymi przyjaciółmi Chipa zostają Merc (atom rtęci), Fer (atom żelaza) i Hydro (atom wodoru). Wspólnie starają się pokrzyżować plany szalonego doktora No i wrócić do domu.

PREMIERA: WOODLISIE W OBRONIE LASU

4

W niedzielę, 20 listopada o 8:30 oraz w sobotę, 26 listopada o 8:30

Poznajcie Woodlisie. Są zabawne, szybkie i futrzaste, a na dodatek muszą uratować swój las przed niszczącymi go ludźmi. To niełatwe zadanie, jeśli jest się niewiele większym od wiewiórki! Ciekawski NineEyes, nieustraszony FireHead i łagodny SevenPoints to psotne stworzenia kierujące się dwiema podstawowymi zasadami: 1. Nie dać się zobaczyć ludziom. 2. Nie dać się zobaczyć ludziom zwłaszcza wtedy, kiedy kradnie się im jedzenie albo sabotuje ich plany. Ale kiedy Mia i jej kochający przyrodę tata Wellie przejmują zrujnowany kemping, zaczynają się problemy: zjawiają się śmiecący turyści, chciwi deweloperzy i pewien wyjątkowo wredny kot, który najchętniej schrupałby Woodlisie.

PREMIERA: FLIPPER I LOPAKA

5

W niedzielę, 27 listopada o 8:30

Iloka, spokojna wyspa na Morzach Południowych, zostaje zaatakowana przez piratów, którzy poszukują zaginionej figurki o ogromnej wartości. Mówi się, że figurka ma magiczną moc: drzemie w niej potęga trójzębu Neptuna! Dawno temu przodkowie dzisiejszych mieszkańców wyspy poświęcili ją, aby powstrzymać straszliwe morskie potwory. Jeśli figurka zostanie skradziona, Iloka znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! Na szczęście Flipper i Lopaka mają już plan odparcia piratów.

POWRÓT TYTUŁU NA ANTENĘ: HELLO KITTY – LEŚNY ZAKĄTEK

6

Od poniedziałku do piątku o 8:15, 13:20 oraz 20:50

W weekendy o 12:30 i 20:50

Bohaterami tej serii, obok samej Kitty, są piekarz Cynamonek, akordeonistka Melodyjka, wynalazca Pompompurin i niegrzeczny pingwinek Marudek. Ich przygody nigdy się nie kończą, bo nasi bohaterowie mają mnóstwo twórczych pomysłów. Niezwykłe wykorzystanie huśtawki, zrobiony z ciasta balon na ogrzane powietrze, łowienie gwiazd i słodkie drzewa — to tylko przykłady tego, czego możemy się spodziewać! Małe dzieci na pewno będą zachwycone.

MARATON Z MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA

7

Na maratony z kucykami Pony zapraszamy w soboty i niedziele od godz. 10:00.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF