Październik 2016

1PREMIERA: HEIDI

W niedzielę, 16 października o 8:30 oraz w sobotę, 22 października o 8:30

Heidi to animowany film będący adaptacją XIX-wiecznej, szwajcarskiej powieści dla dzieci o tym samym tytule. Tytułowa bohaterka to dziewczynka, która niedawno została sierotą. Przeprowadza się do domu swojego dziadka, który mieszka w małej alpejskiej wiosce. Dziewczynka odnajduje tam spokój i szczęście, ciotka postanawia jednak zabrać ją do dużego miasta, by zamieszkała u pewnej bogatej rodziny. Czy Heidi odnajdzie się w nowej sytuacji?

2PREMIERA: DEX HAMILTON

W niedzielę, 23 października o 8:30 oraz w sobotę, 29 października o 8:30

Bohaterem bajki jest dzielny Dex Hamilton, który interesuje się owadami. Zajmuje się nie tylko ich kolekcjonowaniem i badaniem, ale stara się również ochronić przed nimi ludzkość, i na odwrót – próbuje bronić tych stworzonek przed niszczycielskimi zapędami człowieka. Okazuje się jednak, że na odległej planecie powstał nowy gatunek owadów: są to olbrzymie, ponad dwutonowe potwory, które demolują założoną tam przez ludzi kopalnię. Dex rusza na ratunek!

3NOWE ODCINKI: DINOPOCIĄG

Od poniedziałku do piątku o 12:50, 16:00 i 19:55

„Dinopociąg” to gratka dla wszystkich maluchów zafascynowanych dinozaurami i pociągami. Ta innowacyjna seria stworzona w niezwykłej animacji komputerowej przez The Jim Henson Company (twórcy Muppetów) zachęca małych widzów do naukowego myślenia i uczy podstaw nauk przyrodniczych, historii naturalnej i paleontologii.

Mały Tyrannosaurus Rex o imieniu Bratek, wraz z przybraną rodziną pteranodonów, wyruszają w niezwykłe podróże Dinopociągiem, podczas których poznają wszystkie gatunki dinozaurów żyjących w różnych erach i uczą się nowych faktów o tych fascynujących stworzeniach.

„Dinopociąg” to niezwykle popularna seria na całym świecie, którą zafascynowały się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Produkcja zdobyła nagrodę „Parents Choice Award”.

4MIESIĄC Z DINOZAURAMI

Październik w POLSAT JimJam jest miesiącem dinozaurów.

Wszystkich wielbicieli tych prehistorycznych stworzeń zapraszamy na specjalne maratony, w ramach których zobaczymy następujące produkcje: Harry i wiaderko pełne dinozaurów, Barney i przyjaciele oraz Dinopociąg.

Maratony w dni powszednie: od poniedziałku do piątku od 10:00 do 11:25

Maratony weekendowe: w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 15:45

5ZACZAROWANE OPOWIEŚCI

W każdą sobotę i niedzielę o 8:30

JASPERw sobotę, 1 października i w niedzielę, 30 października

PIĘKNA I BESTIA w niedzielę, 9 października i w sobotę, 15 października

HEIDIw niedzielę, 16 października i w sobotę, 22 października

DEX HAMILTON – w niedzielę, 23 października i w sobotę, 29 października

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • PDF